O MNIE/ABOUT MEKinga Filipiak, lat : 22 ;)
Witam Cię w moim świecie! Mam nadzieję, że spodoba Ci się to, o czym piszę na moim blogu poświęconym modzie i kosmetykom!

Pochodzę ze Śląska, ale od kilku lat mieszkam w Krakowie. Mam dyplom socjologa Wydziału Humanistycznego AGH (Kraków). W lipcu 2015 obroniłam na 5 pracę licencjacką pt.: "Innowacyjne działania z zakresu marketingu internetowego wykorzystywane przez luksusowe marki modowe". Jestem w trakcie nauki w Artystycznej Alternatywie na kierunku Kreowanie Wizerunku i Stylizacja. Zawodowo jestem Social Media Ninja w marce Ranita Sobańska oraz zajmuję się promocją w Internecie WH AGH (http://wh.agh.edu.pl/).

Moją pasją jest moda i wszystko, co się z nią wiąże oraz kino (zwłaszcza twórczość Quentina Tarantino i Woody'ego Allena). W przyszłości chciałabym otworzyć swój showroom lub zajmować się marketingiem w branży modowej. Jestem zakochana po uszy w moich dwóch labradorach.

Na blogu pokazuję swoje codzienne stylizacje, miejsca, które odwiedzam oraz imprezy, na których bywam. Zdarza się, że dzielę się także swoją opinią na temat kosmetyków i zabiegów poprawiających wygląd. Zdjęcia na bloga robi mi moja siostra lub mój chłopak Wojtek - klik!  :)