17-24.04 - FashionPhilosophy Fashion Week Poland

Już niedługo. Coraz bliżej. a właściwie za TRZY tygodnie ! :) i bynajmniej nie mówię tutaj o zbliżających się maturach, a o największym modowym wydarzeniu w Polsce!W kwietniu Łódź ponownie zmieni się w polską stolicę mody. 8. edycja FashionPhilosophy Fashion Week Poland rozpocznie się 17. kwietnia 2013 roku. Niepowtarzalny klimat miasta będzie stanowił tło do prezentacji najnowszych kolekcji czołowych polskich projektantów oraz dobrze zapowiadających się debiutantów.
W kwietniu na Księżym Młynie w ŁSSE zostaną zaprezentowane trendy na jesień – zimę 2013/2014. Po sukcesie 7. edycji organizatorzy nie zwalniając tępa, przygotowują 4 dni pokazów. Projektanci będą przedstawiać swoje najnowsze kolekcje zarówno na wybiegu OFF Out of Schedule, jak i na główniej scenie, jaką jest Designer Avenue.

tak było ostatnio
Wśród potwierdzonych nazwisk podczas 8 edycji zobaczymy kolekcje takich projektantów jak:
Michał Szulc, Nenukko, PtASZEK, Agata Wojtkiewicz, Natalia Jaroszewska, Paulina Plizga czy też pokaz najnowszej kolekcji marki ORSAY
Fashion Week w Łodzi oznacza ogromne emocje!
Laureatka nagrody „Odkrycie ELLE” podczas 7. edycji Agnieszka Orlińska została wyróżniona przez organizatorów polskiego tygodnia mody zaproszeniem do udziału w Designer Avenue podczas kwietniowej edycji.

Agnieszka Orlińska, wiosna lato 2013, Fashion Week Poland
Więc jeśli jeszcze nie macie biletów, nie ma się co zastanawiać! Odwiedźcie Łódź, bo naprawdę warto. Tysiące wspaniałych ludzi, magiczna atmosfera, wielu wspaniałych polskich projektantów, fotografów i dziennikarzy!  Szczegóły tutaj : http://www.fashionweek.pl/newsc/show/340/

3 comments: