TROPIMY TRENDY Z TK Maxx | Konkurs Wiosenny


Dziewczyny! Rozpoczynamy nowy wiosenny sezon i robimy przegląd naszej garderoby!
Trendy potrafią przyprawić o zawrót głowy, ja jednak zawsze wybieram dla siebie te ulubione kierunki i wraz z dziewczynami z Bless The Mess zabieram Was w podróż po skarbnicy wiosennych perełek w sklepie TK Maxx w Galerii Katowickiej!


Czego szukałyśmy w TK Maxx? Elementów, które tchną świeżość i oryginalność w naszych szafach, ale i będą utrzymane w trendach nadchodzącego wiosennego sezonu. Ja swój spacer po salonie rozpoczęłam od zrobienia listy z trendami, które widziałabym w swojej wiosennej szafie. Wyróżniłam wśród nich gwiezdne printy lansowane w tym sezonie m.in. przez Stellę McCartney czy Heidi Slimane, boho (kocham niezmiennie od lat i bardzo się cieszę, że powaraca). Fanki boho będą w tym sezonie wyglądać wyjątkowo efektownie- do dzianin dodajemy bowiem modne kapelusze, frędzle (im więcej, tym lepiej!), ciężką biżuterię oraz równie mocne buty- efekt wow! W TK Maxx znalazłyśmy również masę ubrań z modnymi w tym sezonie grochami i paskami - inwestując w te trendy bez wątpienia zyskacie ubrania na wiele sezonów, w których bez dwóch zdań wyglądać będziecie świetnie! 


Czy udało nam się złowić coś szałowego? Nasze koszyki z prędkością światła zapełniły się ubraniami i dodatkami zgodnymi z trendami wiosennymi. Wyglądało to ni mniej ni więcej właśnie tak:


Następnie to co tygryski kochają najbardziej - łączenie naszych modnych łupów w zestawy, które tej wiosny podbiją ulice! To co nie mogło umknąć naszej uwadze to: buty naszych ulubionych projektantów, frędzle, kropy, ubrania w stylu marynarskim, fantastyczne torebki oraz cudne okulary znakomitych marek, które wiosną koniecznie powinny uzupełniać najlepsze stylizacje. Zobaczcie nasze propozycje i perełki, które udało nam się znaleźć w salonie TK Maxx!

Jeśli i Wy planujecie uzupełnić garderobę na wiosnę zgodnie z panującymi trendami, wpadnijcie do salonu TK Maxx w Galerii Katowickiej. 21 marca godz. 9.00 rozpocznie się konkurs Wieszakowy (klik!). Wystarczy odnaleźć wieszak w kolorze czerwonym, złotym lub srebrnym, a wygrywacie Karty Upominkowe o łącznej wartości 4700zł. Podczas weekendu zróbcie sobie zdjęcie w Fotobudce, którą znajdziecie na terenie sklepu i zgarniajcie kolejne Karty Upominkowe na wiosenne zakupy!  


P.S.: Jeśli nie poznałyście jeszcze marki TK Maxx odwiedźcie jeden z 27 sklepów! Przekonacie się, że można tam kupić rzeczy światowych marek zawsze do 60% taniej. Cena wyjściowa mojego wiosennego zestawu to 4 788zł. W TK Maxx można go nabyć za 1639zł! Buty od światowej klasy projektanta i okulary z najwyższej półki w cenie zestawu. Kuszą! Szansa na upolowanie prawdziwych perełek jest duża, bo w sklepach dostawy towaru odbywają się, aż kilka razy w tygodniu.

5 comments: