British Airways breakfast | Lounge Bar Sheraton Kraków

Dziś rano, miałam przyjemność uczestniczyć w śniadaniu prasowym zorganizowanym przez British Airways w Lounge Barze hotelu Sheraton w Krakowie.
Pretekstem do spotkania było wprowadzenie nowego połączenia przewoźnika na linii Kraków - Londyn (Heathrow), ale to moda podniebna była jego głównym tematem. Specjalnie na tą okazję, do Krakowa przyjechały dwie urocze stewardessy - międzynarodowe ambasadorki BA, a także wieloletni przewodnik w muzeum British Airways w Londynie po to, by zaprezentować nam historyczne mundury i stroje pracowników załogi. Przyznam szczerze, że niektóre propozycje naprawdę mnie zaskoczyły ;) Strój szkocki zachwycił, papierowa sukienka z lat 60. w hawajskie kwiaty przeniosła do ery hippie, a zielone "ciżemki" naprawdę rozbawiły ;) Ambasadorki zdradziły nam kulisy swojej pracy i przepis na to, jak dbać o skórę w podróży i radzić sobie z jet lag'iem. 


Na spotkanie miałam również okazję poznać Monikę Jurczyk, którą większość z Was kojarzy jako Osę - osobistą stylistkę. Osa opowiedziała nam nie tylko o tym, jak być stylowym w podróży, ale także zdradziła smaczki z ostatniego London Fashion Week, utwierdziła nas w przekonaniu że "świat mody" nosi się na czarno i opowiedziała o 4 typach pracobowości, czyli osobowości wyrażonej ubraniem. Muszę przyznać, że już dawno tak pozytywnie nie rozpoczęłam dnia, a uśmiechnięte ambasadorki British Airways sprawiły, że już teraz zaczęłam się zastanawiać kiedy mam czas na kilkudniowy wyjazd do Londynu ;) 
7 comments:

  1. Piękne zdjęcia! :)
    Widać, że było super!
    A ja nie mogłam dotrzeć :(

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajnie było się spotkać, a zielone ciżemki na długo pozostaną w mojej pamięci :)

    OdpowiedzUsuń