Classic White Shirt? | Biało-czarny look


Biała koszula. Klucz do biznesowego, eleganckiego czy galowego looku. 
Co zrobić, gdy tak jak ja pała się ogromną niechęcią do tej części garderoby? Spróbować ograć ją na swój własny sposób! Bo dress code, wcale nie musi być nudny! 

Mam to szczęście, że nie pracuję, i najpewniej nie będą pracować w branży, w której nienaganny look i biznesowy dress-code jest koniecznością. Oczywistym jest jednak, że zdarzają mi się sytuacje, w których biała koszula wydaje się najwłaściwszym wyborem jeśli chodzi o strój. Rozchodzi się przecież o to, że nasz wygląda komunikuje profesjonalizm i umiejętność dostosowania się do sytuacji. W takich sytuacjach wybieram białą koszulę z pazurem - z kokardą wiązaną pod szyją, ozdobnymi guzikami, skórzanym kołnierzykiem czy tak jak w przypadku dzisiejszego posta z podwójnymi rękawami. Bo grunt, to ubierać się odpowiednio do sytuacji, nie rezygnując przy tym z siebie. 
koszula / shirt - Click Fashion
leggins - Gatta
baleriny / flats - Melissa 
kurtka / jacket - Zara
torebka / bag - Marc by Marc Jacobs

5 comments:

  1. Ja nie odczuwam niechęci do białych koszul...Teraz mam innego fioła- kupowałabym wręcz tylko i wyłącznie koszule! Ale muszą mieć w sobie to coś! A Twoja jest genialna! Mam na nią chrapkę teraz jeszcze bardziej! Cudowny post, piękne zdjęcia. Chce się patrzeć i patrzeć!

    OdpowiedzUsuń
  2. Ciekawa ta koszula! Fajnie wygląda w połączeniu z czernią, bo wychodzi na pierwszy plan :) Muszę przyznać, że ja w swojej szafie nie mam białej koszuli, dlaczego? Jakoś niebyła mi szczególnie potrzebna ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. bardzo, bardzo fajna koszula ;-)

    OdpowiedzUsuń