Hello. It's me. I'm a fashion stylist!


Cześć! To ja. Kinga. Świeżo upieczona absolwentka kierunku Kreowanie Wizerunku i Stylizacja w Artystycznej Alternatywie w Krakowie. Kilka miesięcy temu, ucichłam jako blogerka, dziś powracam do Was z dużo większą wiedzą i jako profesjonalna stylistka. Mogę śmiało powiedzieć, że uczyłam się na najlepszym kierunku, jaki tylko mogłam sobie wymarzyć – w 100% związanym z modą, czyli tym, co kocham. Podczas nauki w szkole  i obrony dyplomowej usłyszałam wiele pięknych słów, które motywowały i motywują mnie do działania na pełnych obrotach i dawania z siebie jak najwięcej. Wiem, że jestem w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie. 


Stylizacja osób, stylizacja sesji, kreowanie wizerunku, personal branding, trend watching , współczesny rynek mody, analiza kolorystyczna, personal shopping – to tym żyłam przez ostatnie 12 miesięcy. Ten rok był bez wątpienia jednym z najlepszych w moim życiu – czuję, że rozwinęłam skrzydła, a dodatkowo utwierdziłam się w przekonaniu, że branża modowa to jedyna właściwa droga zawodowa w moim przypadku. Tym, czego nigdy nie zapomnę jest też dziewięć wspaniałych dziewczyn – dziewięć  fantastycznych stylistek, z którymi ostatni rok był pełen inspirujących rozmów, kreatywnych spotkań i śmiechu. Uwielbiam Was dziewczyny i wierzę, że każda z nas daleko zajdzie ;)


Obroniłam się na stopień celujący i jestem z siebie bardzo dumna! ;) Ogłaszam, że w najbliższym czasie na blogu pojawi się wiele zmian – spodziewajcie się dużo większej ilości porad stylizacyjnych, dla różnych figur i różnych typów kolorystycznych. Skoro mam wiedzę, to nie wypada mi się nią nie podzielić z Wami ;) Jeśli natomiast chcecie spotkać się ze mną indywidualnie, pójść na zakupy, zrobić analizę szafy, porozmawiać o swoich stylu czy zapytać o cokolwiek związanego z modą, jestem do Waszej dyspozycji. Piszcie do mnie na kontakt@kingafilipiak.pl J Z chęcią pomogę!


Słowem końca, przypominam Wam, że nie ma rzeczy niemożliwych! Marzenia są po to, aby je spełniać. Jeśli w coś wierzysz lub chcesz realizować się na pewnym polu – rób to. Niech nic Cię nie powstrzymuje. Ja, cieszę się, że miałam w sobie tyle wewnętrznej siły by zawalczyć o swoje marzenia i zrobić wszystko co w mojej mocy, by pasję zamienić w pracę i Tobie życzę tego samego!


5 comments:

 1. Za parę lat właśnie tam planuję studiować ten kierunek :D
  olusiek-blog.blogspot.com- klik!

  OdpowiedzUsuń
 2. Makilook_
  Gratulacje!!!

  Czyżby zbyt wiele pracy, gdzie obiecane posty?
  Uwielbiam czytać Twojego bloga, więc czekam na nowy wpis :-)

  Pozdrawiam
  Anka

  OdpowiedzUsuń
 3. At the point when your site or web journal goes live surprisingly, it is energizing. That is until you understand nobody yet you and your.

  Watch Warcraft Online | Watch Suicide Squad Online

  OdpowiedzUsuń